Dnia 2017-08-05 o godz. 06:53 ~as napisał(a):
> Dnia 2017-08-05 o godz. 06:46 ~gatto napisał(a):
> > kto ma na koncie nadwyżkę 200 tyś i szybko chcę się tego pozbyć???.....kto i dlaczego rozpowszechnia nieprawdziwe i niesprawdzone inf.na temat działalności firmy T2O technologii i potencjalnych umów....radzę powstrzymać swoje oskarżenia i domysły i poczekać na fakty.Ciao Amichi
>
> Ja mam nadwyżkę 200 tys ale na zakup akcji T2P od wystrachanej ulicy....Do uzycia juz niedługo....
to ty dobry inwestor jestes ladowac w niepewna spolke z nc 200tys;))))