Oficjalne otwarcie nowego projektu IT nastąpi podczas konferencji prasowej 14 września 2016 w Warszawie, w Centrum Giełdowym S.A. (sala Catalyst) przy ul. Książęcej 4. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10. Zostaną podczas niego przedstawione osoby odpowiedzialne za nowy projekt oraz jego szczegółowe założenia.
Od 14 września klienci w całym kraju będą mogli korzystać z wysokiej jakości rozwiązań IT w ramach nowego projektu.
Przedsięwzięcie prowadzone jest pod hasłem „Łączymy profesjonalistów IT”, a zaangażowani w nie są specjaliści z branży. Celem działań będzie wprowadzenie nowej wartości w sektorze integratorów. Z projektu skorzystają również dostawcy.