Świetna inicjatywa Indaty. Już teraz wszystkie spółki z tego projektu dysponują potencjałem ludzkim i terytorialnym porównywalnym do Asseco. Brawo za pomysł. Biznes oparty na powiązaniach sieciowych zawsze będzie miał przewagę nad pojedynczymi firmami.