Dnia 2016-09-14 o godz. 10:11 gosia* napisał(a):
> Możliwe , spółka sporo robi , ale na efekty możemy dłuuugo czekać , na razie mam cierpliwość , bo według mnie nie dzieje się nic co skłoniło by mnie do sprzedaży , a nawet wiele czynników skłania do zwiększania zaangażowania .
Nawet nie trzeba czekac na efekty, na poczatek wystarczyloby kilka naprawde dobrych newsow, ale poki co brak konkretow ze strony spolki. Moze cos sie ruszy na dniach, najgorsze ze ktos wciaz chetnie pozbywa sie papiera przy kazdej mozliwej okazji. Na szczescie na razie schodzenie ponizej 0,80 go nie interesuje.