Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,22 zł , zmiana od tamtej pory: -45,95%

Kolejny papier toaletowy szykują dla akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Panowie poczytajcie wątki spółek na których akcjonariusze zostali z papierami – istny Armagedon – ciągłą walka sądowa o wszystko – a jeszcze b. duża możliwość wyprowadzenia do spółki zewnętrznej co cenne, a tu zostanie wydmuszka jak szykują na Nowej Gali.

Książkowy przykład Elektrim – Z Giełdy wyprowadzony w 2008 r.- Akcjonariusze ogarnięci zatrudniają renomowaną kancelarię prawną i od 12 lat nic nie mogą wywalczyć ani centa, a tam zostali akcjonariusze zasobni i nic papier toaletowy – sama kancelaria bierze za godzinę pracy około 380 Euro !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.