Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: -45,45%

Re: Kolejny papier toaletowy szykują dla akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
Kondzio daliście? Czy daliśmy? Pisali goście o nickach 100000, 66000. Rozumiem że tyle mieli to gdzie byli jak nie byli..? Ja nie mam dużo stąd mała motywacja ale pytanie gdzie jest pozostałe 30%?? Ja to widzę, że znowu nikt nie zauważy jak zrobią rozwodnienie po nominale, nikt nie obejmie a zarząd da sam_wiesz_komu.. Taka operacja raz, drugi i mamy przymusowy.. a teraz hit. Jak obstawiacie cenę jak GPW ogłosi delisting? 1,5? Kto da mniej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.