Dzisiaj piątek, więc wreszcie pojawi się długo oczekiwany komnikat. Jeśli prezes nie wrzuci go przed sesją, to spóźnialscy będą mieli ostatnią już chyba szansę dokupić akcje tej perły i zarović olbrzymią kasę.
Ja już nie mogę się doczekać reakcji troli padkowych gdy kurs ostro odjedzie na północ.