Dnia 2020-06-05 o godz. 13:21 ~Gamoń napisał(a):
> Geraad to biedny, pryszczaty impotent. Zaraz zacznie opowiadać ile juz milionow zarobil na giełdzie
> > Hahaha
Naucz sie Gamoniu poprawnej pisowni.Gimbaza wychodzi z ciebie i zwykła głupota.Kto cie spłodził???Współczuję.....