Dnia 2020-06-05 o godz. 06:19 ~inwestor napisał(a):
> Dzisiaj piątek, więc wreszcie pojawi się długo oczekiwany komnikat. Jeśli prezes nie wrzuci go przed sesją, to spóźnialscy będą mieli ostatnią już chyba szansę dokupić akcje tej perły i zarović olbrzymią kasę.
> > Ja już nie mogę się doczekać reakcji troli padkowych gdy kurs ostro odjedzie na północ.
Pic na wode Fotomontaż.Te bajki to dzieciom opowiadaj .Nikt już sie nie nabierze na oszusta Holendra.Kosiński miał rację że wyszedł z tego bagna.Zawieszony jestem na haku trzy lata.Akcji ok.100 tys.Już pogodziłem sie ze stratą bo na innych spółkach w dwa miechy z 20k zrobiłem 130k.Dlatego tak lekko mi sie pisze.Ale Holender to zwykły oszust.współczuję ludziom którzy wzieli udział w konwersji i zamrozili kasę na wieczność.Co z GNV???Prezes to zwykły nieudacznik i przekretas....