Dnia 2020-06-05 o godz. 06:40 ~inwestor napisał(a):
> Za to obrażanie publiczne Pana Prezesa oczekuj wezwania do Prokuratury. Takie zachowanie jest karalne.
Jaki to Pan???Nieraz rozmawiałem z nim telefonicznie jak konwersja była,był miły cacy itd.Potem zero kontaktu na zadne maile nie odpisuje.Pilnuj lepiej siebie bo za nagonke bezczelna na akcje smiecia ty wylądujesz cieciu w pierdlu.Za krótki jesteś chłopcze i nie wiesz z kim tańczysz.Twoje posty zapisałem i módl się by to łajno co tak reklamujesz cokolwiek urosło.A te bajeczki to koniowi zamelduj.Nikt ci juz nie wierzy .Stałeś się forumowy Błaznem.....