Forum Giełda +Dodaj wątek

jak sprzedac ?

Zgłoś do moderatora
sorry za glupie pytanie ale mam akcje armatury i jesli bym chcial zapisac sie na sprzedaz akcji armatury to jak to zrobic ? NA CZYM POLEGA TEN ZAPIS !
mam konto w mbanku i sprawdzalem nie ma opcji zapisz sie na sprzedaz akcji po 1,7zl
moge to teraz zrobic poprzez sprzedaz po 1,68/1,69
i pytanie co bedzie jak sie nie zapisze i nie sprzedam po 10 grudnia?
dzieki za odpowiedz !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ARMATURA 0,00% 1,68 2014-01-15 17:00:00