Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: jak sprzedac ?

Zgłoś do moderatora
KKK mylisz sie z pracy PLAY mobilny --wieczor w domku stacjonarny adres IP losowy i cala zagadka ciagle w tym samym miejscu roznica 1,5 km
nie wiem jak wyszlo ci ze ze inny rejon Polski ?
a teraz jak ci wyszlo skad pisze ?
ale dzieki ze sie martwisz
pozdrawiam
ps
mam troche 2k tego papieru i ustawione sprzedaz po 1,7 moze sprzedam bez ceregieluu z zapisem bo mysle ze juz maja duzo a wiecej gnojki juz nie dadza
coz moze sie myle ale to mafia PZU i z naszym kapitalem nic nie wskoramy a nikt nie podkupuje czyli zysku nie widza wiec spolke wycofaja i tyle przekret wyjdzie a mialo byc po 3,zl coz mialo byc !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARMATURA 0,00% 1,68 2014-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.