Drodzy forumowicze, jestem ciekawy kto ile akcji ma , zacznę pierwszy kupowałem akcje spoczatku po 16 sprzedałem po 25, później kupowałem po 40, sprzedałem po 55, później kupowałem po 55, sprzedałem po 71 no i później znowu kupowałem po 70 i obecie mam 1000 akcji w tej cenie, jak widać kółka za bardzo mi nie wychodziły xD liczę że uczciwie podejdziecie do tego i realnie możemy zobaczyć jaką siłę mamy razem
Nie chce kupować więcej bo zawsze jest jakieś ryzyko niepowodzenia