@Andrzej
To co na forum ktoś powie ile ma akcji i tak nic nie przynosi
Jak napisze że mam 200 to co? A jak że 1000? A jak że 17689?
Po pierwsze nie wiesz kiedy napisałem prawdę i czy w ogóle. Po drugie nie wiesz jaka mam polityke działania. Po trzecie nawet 23087 akcji co może zrobić na giełdzie? Dwudniowa fałdkę? Bo chyba że info jaka zła lub dobra to wtedy rusza się ostro. Albo jak udezysz w jakiś punkt algorytmu . Zdarzało mi się, ostatnio na syn2bio kilka razy, ze usrawienie zlecenia lub transakcja 1 akcja potrafi spowodowac spore zmiany. Na syn2bio zresztą widać czasem migitanie bo więcej niż 1 bot zmienia zlecenia. No i załóżmy że będziesz wiedział że wszyscy tu mają w sumie po miliona akcji. Albo nawet milion. I Co dalej?