Osoba która to pisała nie ma pojęcia o czym mówi.
NFZ nigdy nie zawrze umowy przy obecnej formie sprzedazy (abonament) i dokładności urzadzenia.
Mogło by być stosowane jedynie w badaniach przesiewowych wstępnych i rozliczane jako jednostkowa usługa.
W chwili obecnej jest to badanie palpacyjne piersi w obowiązku lekarza POZ i ginekologa ,więc koszt dla NFZ minimalny.
Firmy farmaceutyczne zarabiają zawsze nabudowaniu szerokości rynku i wbrew pozorom Braster jest dla nich korzystny
Proszę nie pisać o sprawch które są komuś tematycznie obce
pozdrawiam