Jaka kurfa teoria?
Teoria jest taka, ze w Polsce ponad 1mln osób zarabia 7 tys złotych a kilka milionów osób powyzej 5tys.
I wystarczy żeby część tych osób RAZ na dwa lata kupiło Brastera, dla siebie albo na prezent.
A potem wchodzimy do Stanów a tam jest juz telemedycyna kilka kroków do przodu i ludzim nic nie trzeba tłumaczyć, są pakiety ubezpieczeniowe i kilkaset milionów ludzi z grubszym hajsem.
I to jest cała teoria.
A Braster pojechał na pierwsze targi branżowe i od razu je wygrał, więc nie pitolcie, ze się nie przyjmie, bo branża właśnie pokazała co o tym mysli.