Zgoda z tobą w 100%, te dyrdymały piszą urzędasy, których mentalność pozostała w XIX w. i ich wyobraźnia sięga przeciwległego kantu ich biurka w gabinecie. A farmerom australijskim ichni NFZ też nie zwraca za abonamentowe badania telemedyczne? Tego typu metody są błogosławieństwem w wielu warunkach, ale tych tępaków to jest niewyobrażalne, dla nich postęp jest równoznaczny ze zwiększeniem budżetu NFZ o 0,5% i tylko w takich ramach się poruszają. Kura ze swoim mózgiem niewiele może, ale egzystuje świetnie.