Forum Giełda +Dodaj wątek

i co niedowiarki czytac k...

Zgłoś do moderatora
Raport bieżący nr 1/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd North Coast S.A. informuje, że w dniu 4.01.2010 r. Spółka zależna Latteria Tinis Sp. z o.o. uruchomiła docelową produkcję włoskich serów w zakładzie w Rzepinie. W okresie najbliższych tygodni dwie linie produkcyjne sukcesywnie będą dochodziły do pełnej zdolności produkcyjnej. W pierwszej fazie rozwoju zakładu w Rzepinie większość produkcji będzie eksportowana do krajów zachodnioeuropejskich, takich jak: Włochy, Francja. Zgodnie z opublikowanymi informacjami w skonsolidowanym raporcie kwartalnym QSr 3/2009 z dnia 13 listopada 2009 roku proces inwestycyjny został zakończony. Dodatkowo, pod koniec 2009 roku, Latteria Tinis Sp. z o.o. pozytywnie przeszła proces certyfikacji, którego celem było uzyskanie certyfikatów IFS (International Food Standard) i BRC (British Retailer Consortium), które są międzynarodowym standardem dotyczącym jakości i bezpieczeństwa żywności dla dostawców sieci handlowych. Dodatkowo zakład w Rzepinie został poddany audytowi przez istotnych, zachodnioeuropejskich odbiorców.

W związku z tym wszystkie kwestie proceduralne zostały zakończone i docelowa produkcja może być realizowana.

Uruchomiona produkcja pozwoli Grupie North Coast na istotne zwiększenie skali działalności i osiąganych obrotów. Dodatkowo wpłynie znacząco na zmniejszenie ryzyka walutowego. Szacunki dotyczące spodziewanych obrotów w Latteria Tinis Sp. z o.o. Zarząd North Coast zamierza podać do publicznej wiadomości po pierwszym kwartale 2010 roku.
Giorgio Pezzolato - Wiceprezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.