Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  186,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,99%

http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/307109979-Adam-Kicinski-z-CD-Pro

Zgłoś do moderatora
http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/307109979-Adam-Kicinski-z-CD-Projekt-Mamy-mnostwo-szczytow-do-zdobycia.html&template=restricted

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CDPROJEKT 2,82% 182,60 2019-02-20 17:04:18