Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  178,00 zł , zmiana od tamtej pory: -22,47%

Ciekawe rzeczy można wyciągnąć z wywiadu

Po pierwsze:
"Wszyscy zadają sobie pytanie, kiedy będzie premiera. Domyślam się, że tu odpowiedź nie padnie, ale czy może przynajmniej się pan odnieść do oczekiwań analityków, według których będzie to najpóźniej 2020 rok?
Przewidywanie daty premiery na podstawie publicznie dostępnych informacji to rola analityków i dziennikarzy. My oczywiście wewnętrznie mamy tę datę ściśle wyznaczoną, ale świadomie nie mówimy o niej publicznie. Zdradzimy ją graczom wtedy, gdy będziemy na to gotowi."

Czyli oznacza to, że kampania jest w pełni przemyślana, wszystko od początku do końca mają już zaplanowane, a brak podanej daty premiery jest tylko i wyłącznie zabiegiem marketingowym, a nie dlatego, że gra "jest w rozsypce" jak twierdzą niektórzy.

Po drugie:
"Najwięcej ostatnio mówi się oczywiście o „Cyberpunku 2077", ale trwają też prace nad nową grą – czy można o niej cokolwiek powiedzieć?
Na razie świadomie chcemy skupić się na „Cyberpunku 2077", aby nie rozpraszać naszych zasobów i uwagi graczy. Przyjdzie czas, że o drugim projekcie ze strategii powiemy więcej."

I ten fragment mnie bardzo zaskoczył. Jak śledzę doniesienia ze spółki to nigdzie dotychczas nie trafiłem na informację, że nieujawniona "kolejna gra RPG AAA" ze strategii w ogóle powstaje, w listopadzie zeszłego roku Kiciński twierdził, że spółka jeszcze nie rozpoczęła jakichkolwiek prac nad kolejną grą poza Cyberpunkiem i Gwintem, co mnie lekko zaniepokoiło. A tu padło pytanie, w którym przyjęli założenie, że nowa gra już się tworzy, a Kiciński w ogóle nie zaprzeczył, tylko stwierdził, że jeszcze nie czas aby o tym mówić. Czyżbym coś przeoczył? Bo jak dla mnie to informacja bombowa! Wielu się obawiało, że nie wyrobią się ze strategią z powodu przełużających się prac nad Gwintem i Cyberpunkiem, ale może jednak wszystko im się ułoży.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -5,80% 138,00 2018-11-15 17:02:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl