Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  178,50 zł , zmiana od tamtej pory: -9,55%

Re: http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/307109979-Adam-Kicinski-z-CD

Zgłoś do moderatora
2-3 razy w ciągu dekady? Prędzej 10x+. Firma taka jak CDPR rośnie jak kula śnieżna. Nowe produkcje z biegiem lat mają mniejszy wpływ na zysk. Teraz przy premierze Cyberpunka w 2019 będą już mieli bazę w postaci sprzedaży starych gier. Cyberpunk też będzie sprzedawał się lata. Dojdą "serwisy" jak Gwint, czy cyberpunkowy multiplayer. Kiedy wyjdzie ta legendarna W4 na rynku będzie już 4-5 produktów przynoszących zyski. W końcu wydawać będą grę AAA co rok. Serwis GOG.com też za 10 lat może wbić się do pierwszej setki witryn (na dzień dzisiejszy 1481 pozycja) lub stać się realnie drugim sklepem z grami z obrotami sięgającymi miliardów zł (rynek gier sprzedawanych online rośnie 5% rocznie).
Jest możliwe że CDPR stanie się producentem filmów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 3,16% 161,46 2021-05-07 17:04:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.