Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  178,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,47%

Re: http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/307109979-Adam-Kicinski-z-CD

Zgłoś do moderatora
Super wywiad. Dzięki!

Szczególnie część o niezwykle ambitnych planach firmy i niechęci do przejęcia studia. I obsesji na pkt jakości ;)

Ja już mam tutaj satysfakcjonującą liczbę akcji, ale jeśli ktoś dopiero się zastanawia nad inwestycją, myślę że warto to zrobić. Bo z takim nastawieniem oni naprawdę mogą jeszcze urosnąć w ciągu dekady 2 - 3 razy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -2,43% 157,58 2021-05-06 14:00:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.