Zaangażowanie kapitałowe GS w spółkę okazało się fatalne dla akcjonariuszy i samej spółki,
Stało się dokładnie odwrotnie niż chyba większość z nas oczekiwała,
Liczyliśmy na stabilna aprecjację, a okazało się to życzeniowym myśleniem.
Zgadzam się z teza że rynek ma zawsze rację, nie raz już na gpw przerobiłem taką sytuację .
Tym razem dorzucić do tego trzeba krzyż śmierci, to ważny czynnik, ale to gnojenie wyceny przez ostatni miesiąc to też sprawka goldmanow, a więc przecięcie średnich to część ich planu.
Nie wiem jaki mają plan ale jeśli będą chcieli zeszmacić spółkę to na pewno to zrobią a to co widzimy dzisiaj może być tylko delikatnym wstępem.