Cierpliwość, ja opchnalem dziś Pepco i dokupiłem,Taurona. Jutro zrobię jak rok temu i za dywidendę z Orlenu zrobię to samo. Zobaczymy jak to wyjdzie. Zysk jest piękny, dywidenda nędzna liczyłem na więcej, ale za 2026 liczę w końcu na 40%,. Strach to jest, bo Sasin może być znów MS.