Za Sasina pamiętajmy, że Tauron miał jeden dobry moment związany z planowanym NABE. Za Tchórzewskiego owszem była padaka. Nie sądzę jednak aby PiS wrócił do władzy. Poza tym obecne procesy przekształceniowe w energetyce zaszły tak daleko, że nie sądzę aby to zamierzali odwracać. Nawet w brednie Czarnka o oze sroze w PiSie nie wierzą. Nie ma szans wyjść z ETS'u, z UE nie wyjdziemy bo Polacy im nie pozwolą w referendum więc procesy będą kontynuowane. W węgiel też nie pójdą bo wiedzą, że to podniesie ceny energii a tego nie chcą dla wyborców. Tak więc przedwyborcze gadki Czarnka o oze sroze to jedno a faktyczne realia powyborcze to drugie. Mam jednak nadzieję, że PiS do władzy nie wróci bo po pierwsze nie zdobędą samodzielnej większości a z Mentzenem się nie dogadają.