Forum Giełda +Dodaj wątek

GRAJEWO - technicznie

Zgłoś do moderatora
Moim zdaniem byki będą próbowały obecnie dotrzeć do najbliższego oporu - 17,00 PLN, który wynika z ostatniego szczytu, będącego jednocześnie połową brzydkiej spadkowej tygodniowej świecy z lipca 2008 roku. Cel ten pokrywa się też z zasięgiem wybicia z formacji, z której nastąpiło wyjście, czyli wysokością tegoż trójkąta. Wsparciem w pierwszej kolejności jest połowa wzrostowej tygodniowej świecy, czyli ~13,00 PLN, a następnie wyłamany opór, czyli poziom ~12,20 PLN.

Dziś zakupiłem papierek i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony siłą akcjonariatu. Na takim rynku jak dziś twardo trzymają i tanio nie oddają ;-)

http://na-plus.blogspot.com/2011/01/spojrzenie-technika-grajewo.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.