Forum Giełda +Dodaj wątek

Grajewo - strefa oporu

Zgłoś do moderatora
Podobna sytuacja na Grajewie, które także po ogromnej zwyżce dotarło do głównej strefy oporu jaką stanowi dotychczasowy szczyt. Jest to poziom najwyższy od wielu lat, a jego wybicie tak samo jak w przypadku Graala otwiera bardzo ciekawe perspektywy, choć tutaj nieco szybciej napotkamy kolejny opór.
http://comparic.pl/graal-grl-grajewo-grj-gorace-spolki-dnia/

6 zasad skutecznej spekulacji: http://comparic.pl/hymn-podazania-trendem-6-zasad-eda-seykoty/
  • Grajewo - strefa oporu Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03