Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,35 zł , zmiana od tamtej pory: 155,61%

Gra o cene wezwania

Zgłoś do moderatora
Od paru sesji ktoś ustawia się na ukrytym kupnie ku wielkiej radości sprzedającego, który bardzo ostrożnie aby nie wypłoszyć popyt sprzedaje.
Pytanko czy rzeczywiście Quercus broni kursu i walczy o lepszą cene?
Czy to wszystko jest jeden pic i ustawione są transakcje aby nas drobnych już całkiem skołować?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZBIALY -0,83% 23,90 2021-10-18 12:33:34