Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: 164,89%

Re: Wezwanie skuteczne w okolicach 20PLN

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-02-05 o godz. 16:03 ~anon napisał(a):
> Czy może dojść do takiej sytuacji , że Quercus by dostał np 10 zł a ulica 8,65? Czy taka opcja jest prawnie dopuszczalna? Nie znam się wiec się pytam :)

Cena z wezwania dotyczy wszystkich akcjonariuszy i jak widać rynek oczekuje lepszej ceny. O ile podniesie wzywający cenę ? Ja oczekuję że przynajmniej o 20-30% ale są i tacy co czekają na cenę wyższą o 50-60%. Jak będzie się okaże. Pewne jest ze mniej niż 8,65 nie będzie :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,89% 24,90 2021-10-22 13:10:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.