Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,66 zł , zmiana od tamtej pory: 157,76%

Wezwanie skuteczne w okolicach 20PLN

Zgłoś do moderatora
racja
A Pan Prezes z Orla szmacil kurs przez 3 lata, a to zyski male, a to zysku nie wyplacil, a to zawartl transakcje zabezpieczajace jak juz wiadomo bylo ze surowce ida do gory.
A teraz zamowil sobie jakas wycene za ktora zapalcil analom zeby jakims leszczom przemowili do rozsadku ze 8,65PLN jest YOW.
PANIE PREZESIE ILE PAN ZAPLACIL ZA TEN DOKUMENT?
kiedys pracowalem w M&A i wiem jak to sie "ukoszernia" wycene pod transakcje.
Ja siedze i dokupuje, na wezwanie nie odpowiadam.
Brawo analitycy i wartości godziwe.
pozdrawiam
maxi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 2,89% 24,90 2021-10-22 13:10:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.