Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: 156,38%

Re: Wezwanie skuteczne w okolicach 20PLN

Zgłoś do moderatora
Zasadniczo zagraniczni inwestorzy są hojniejsi od naszych więc szansa na podniesienie ceny jest duża. Czy do 20 PLN ? Raczej mało prawdopodobne.
Cena w okolicach 12 PLN to prawie 40% bonus od ceny wezwania. Przy takim poziomie wydaję się że fundusze mogą odpowiedzieć ale kto wie. Quercus z pewnością będzie walczył o możliwie najwyższą cenę. Poziom oczekiwany to pewnie wartość księgowa więc zgodnie z zasadami negocjacji strony powinny pójść na ustępstwa w celu osiągnięcia kompromisu.

Osobiście oczekuję właśnie ceny w okolicach 12 PLN a przynajmniej powyżej 10 PLN dlatego obecnie korzystam z okazji :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -0,82% 24,10 2021-10-15 16:47:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.