Jak wynika z komunikatu Global 28 kwietnia sprzedał cześć akcji, zrobił to jeszcze za kadencji Staykova, który kilka dni wcześniej w strategii spółki pisał, że ma plany wobec Ganta:-) Jeśli ten zabieg nie ma na celu nowego, większego skupu akcji a jest faktycznie wyjściem z Ganta, to Global jest totalnym dnem i nie wróżę im zysków w obracaniu akcjami, co ma być ich nowym zajęciem:-) Trudno w to uwierzyć, że wychodzą naprawdę z Ganta, tym bardziej, że musieli sprzedać ze stratą, a druga połowa akcji jeszcze w portfelu:-)