Dobrze wiem ile akcji Ganta zostawił sobie Global. Jest to bezpieczny kapitał, składający się z akcji kupionych powyżej 70 gr. Więc wszystko to co jest kupione poniżej 72-73 groszy to tylko czysta strata dla Globala. Nie mieszajmy w to tej spółki. Ona zrobiła mały skok o 15% w górę, a reszta to drobnica. Spójrzcie na obroty, który są dziś, a które były 2 tygodnie temu. Większość jednak trzyma akcje, bo jeżeli przy obrotach 500 tys lub 1 mln spada o 6-10% to co z tymi którzy brali przy obrotach 2-3 mln i więcej. Skończmy tą dyskusję. Global jest na pokładzie i spokojnie dobierze sobie w odpowiednim momencie, kiedy będziecie uśpieni. Nie analizujcie Globala, ale potencjał Ganta. Nie kupujcie badziewnych spółek typu ORCO. TO spółka do kupienia na jedną noc i pozbycia się z rana przy minimalnych obrotach. Miłego handlowania jutro i z rozwagą, bo ktoś się jedynie bawi kursem, abyście wy stracili swoje akcje po niskich cenach, a on zyska w relatywnie krótkim okresie czasu.