Tyle tylko że od pażdziernika 2013 ktoś te akcje przez pół roku zbierał w przedziale 0,60 -0,80 po jakimś czasie nastąpiła kulminacja konfliktu na Ukrainie a kurs tylko powolnie osuwał się do 0.62 gr .Od tego czasu powolny ledwo zauważalny ruch w górę pod 0,70 i komunikat globala o kupnie pakietu.Moim zdaniem już w przedziale 0.6-0.7 ktoś mocno skupował z otoczenia globala a sam komunikat tylko spowodował zrozumiały wzrost kursu Gdy global stwierdził że na Ukrainie nie jest tak różowo to otoczenie wywaliło akcje w przedziale 0,8-0.9.
Co jeszcze dziwi kurs podskoczył do 0,88 intraday 0,93 czemu global podaje komunikat w trakcie końca sesji gdy kurs praktycznie zleciał na łeb na szyję chyba tylko po to by do końca wystraszyć leszczynę