Forum Forex +Dodaj wątek
DOPKÓI RYNEKNIEWYJD ZIE NAD 4,9640 DALEJ SPADKOWO I TRZE PATRZEC NA 4.9 WUJDA NAD CZERWIEN MOZNA MYSLE O KOREKCIE

http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=1&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411

ALE PATRZAC NA TEN WYKRES DUZO MIEJSCA NA WZROSTY NIE MAJA JAK MAJA SPADAC I ZALICZYC ABC CZYLI 4.8 POZDRAWIAM JA ZBIERAM MANATKI BO JUTRO MAM SPRAWE Z TMS BROKERS POZDRAWIAM

http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=60&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411