Mi tez sie wydaje ze to nie koniec spadkow i . moze zjechac do 4,7-4,8. Spadki moga trwac do konca roku chyba, ze pojawi sie jakis impuls w postaci pozytywnej informacji, ktory zatrzyma spadki i podniesie kurs do 5- 5,2. Moje pytanie brzmi kiedy papier wroci do poziomow ok. 6 zl? Wydaje mi sie ze dopiero w 2018