Forum Forex +Dodaj wątek

Re: GBP PLN

Zgłoś do moderatora
a dokladnie wy bcie 50bfibo

http://stooq.pl/q/a/?s=gbppln&i=3&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411