Forum Forex +Dodaj wątek

Re: GBP PLN

Zgłoś do moderatora
Ja czekam. Pracuje w uk i niedlugo zjezdzam do tego buduje dom wplacam na lokate w pko bp i czekam jak dojdzie do 5,5 albo wyzej. Najgorzej jest podejmowac decyzje w warunkach niepewnosci.