Jak tam dobrze to po co rekinie tu przyszedles ? , zeby nam naublizac ? Na tych spolkach jest koncentracja resztek naszego , gieldowego kapitalu i kapitalu zagranicznego ( slaba zlotowka to az sie prosi zainwestowac w spolke polska , ktora sie zna np. KGHM , dla zagranicznego inwestora , a moze jeszcze w jakas inna ? ) i dlatego tak to wyglada . Kto jewt dluzej na gieldzie to pamieta jak bylo dawniej , wiec daruj sobie ublizanie !