kiedys im to tlumaczylem ze wszystko co spadnie kiedys wroci no wystarczy spojrzec na wykres 5lat gdzie ta spolka sie wybiera nie mowie ze jutro ale za rok beda nowe szczyty bo 2017 -2020 to rok nowych technologi a indata rozwija sie rewelacyjnie jak poprawi zyski netto do 10% to bedzie 5 zl znajac bananowa
teraz to naganiaczy brak i dobrze kupowac beda po 1 zl ;) za kilka sesji