tys gosciu chyba slepy, popatrz na Indeksy WIG, WIG20, mWIG40.. sraczka na tej spolce nijak sie ma do ostatnich wzrostow na GPW i nie probuj zganiac na brak OFE, po prostu nikt smierdzacego g**a nie tyka!!!! tego drugiego tez fantazja poniosla widze skoro mysli ze prezesik z ukladow cos skubnie dla spolki... leszcze.