Forum Giełda +Dodaj wątek

FASTFINANSE - CZY WARTO ???

Zgłoś do moderatora
Mam pytanie do posiadających lub też spoglądających na tę spółke czy warto się w nią angazować czy może dać spokój bardzo prosze o merytoryczne odpowiedzi , wiem wielu powie kieruj sie własna wiedzą i rozumem i tak postepuje jednak ostatnio zauważyłem że rynek windykacji jest w naszym kraju wiele wart i jak narazie wycena spółek sektora daleko odbiega o pozimów zakładanych nie wiem tez nie analizowałem aktywów i wskażników . Będe bardzo wdzięczny za mądre opinie nieważne czy polecające zakup czy nie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FASTFIN 8,15% 0,99 2021-11-29 11:00:00