Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: FASTFINANSE - CZY WARTO ???

Zgłoś do moderatora
Szkoda, że płynnośc wciaż mamy tutaj taką małą, a jedną z przyczyn jest niski free float. Ale coś za coś. Ja co do fastfina jestem cierpliwy i jeśli komuś nie przeszkadza długofalowa perspektywa to warto aby tej spółce się przynajmniej przyjrzał. Aczkolwiek uważam, że nie można wykluczyć iż notowania zaskoczą pozytywnie prędzej aniżeli później.Ale te dwa ostatnie to też pojęcia względne. ;)

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 8,15% 0,99 2021-11-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.