Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: FASTFINANSE - CZY WARTO ???

Zgłoś do moderatora
Kolego ~Finansista - rodzine już nam przedstawiłeś , hahahahah !!!!
A teraz co masz mądrego do napisania bo widać niewiele , Ciebie biedaku nie stać na żadne mądre i merytoryczne zdanie bo go nie masz z Toba jest jak w niemieckich słowach o męzczyznach otóż Niemki twierdzą : " MĘŻCZYZNI SĄ JAK UBIKACJA ALBO ZAJĘTY ALBO ZASRANY " !!!! - TO ŻE NIE JESTEŚ ZAJĘTY WIEMY NAPEWNO WIĘC WIESZ CO ZOSTAJE !!!! Drugim razem zastanów sie zanim zaczniesz szczekac piesku nieudaczniku - hahahaah !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 0,90 2021-12-07 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.