Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: FASTFINANSE - CZY WARTO ???

Zgłoś do moderatora
Szanowny Panie ~Qmak [83.14.101.*], zarobiłem juz troszke i dalej bede zarabiał bo w przeciwieństwie do Ciebie i innych Tobie podobnych mam wiedze , czas i czytać potrafie a w odpowiedzi na Twe pytanie mało wążne ile zarobiłem ? - wychwalac się nie musze co się zas tyczy Twych słów cytuje " pryszczaty rusku " - nie musisz nam opisywać siebie bo to nikogo nie interesuje PADAWANIE !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 0,90 2021-12-07 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.