Forum Forex +Dodaj wątek

eur/pl dla Casch

Zgłoś do moderatora
http://stooq.pl/q/a/?s=eurpln&i=d&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
normalnie to abc lub nienormalnie to wybicie 3ki
50fb to 3,2455 w zasadzie broni