............ moim zdaniem dlatego, że jesteśmy co najmniej w "technicznie wymuszonej korekcie" o zasięgu co najmniej do około 4,28 ......... ale trzeba jeszcze przemyśleć czy to jest tylko korekta czy coś więcej...?
............... (nie należę do wiedzących ......... proszę nie przyjmować jako wartościowej interpretacji)