Forum Forex +Dodaj wątek
http://stooq.pl/chart.html?id=5824&nr=01
widzisz niemcy
to jak pojda na wzrosty to moze eur/spadac dluzej niz teraz sie zaklada
wiadomo korekty podbitki byc musza ale dawno temu pisalem do cascha ze tak jak z funtem z eur tez trzeba uwazac