Forum Forex +Dodaj wątek

arcydzielo AT

Zgłoś do moderatora
za duzo opcji jak na tak krotki czas i pytan
kto wygra wybory w usa
co fed zrobi z procentami we wrzesniu
jak sie brexit rozstrzygnie
z lat poprzednich
po wyborach dolar prawie zawsze spadal czyli eur tez weszloby w trend spadkowy
a tu taki piekny wykres dlugooooooterminowy ???// arcydzielo he he
http://stooq.pl/q/a/?s=eurpln&i=m&u=d7auh496qgo27zaxle05pb96
by byly pewne wzrosty rynek nie powinien wejsc w trojkat a jesli to juz nie moze wyjsc dolem bo by byla zmiana kierunku
a rozstrzygniecie tego co dalej czasowo wychodzi akurat we wrzesniu to punkt wierzcholek trojkata
tam gdzie bedzie wtedy eur taki bedzie trend na jesien
SKONCZYLEM JUZ TEMAT EUR
nie gram na tym wcale i nie interesuje mnie ta pokrecona walutaaaaa