Forum Giełda +Dodaj wątek

Emisje PKOBP i PGE?

Zgłoś do moderatora
Obie na podobnym poziomie. Dla PKOBP wieszczyli, że spadnie do 15 zł i tam mieli sie ustawiać. Poczytajcie na bankierze. A co jest, papier zmierza do 40 zł. Niby rozwodnienie, pogorszenie wskaźników, a kurs spokojnie idzie do góry. To samo bedzie na PGE! Dla zainteresowanych polecam analizę średniej ceny zakupu papieru na poszczególnych sesjach i wyciagnięcie wniosków.Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38